Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Rekrutacja

Szanowni Państwo !

Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły !

Jak co roku, ogłaszamy w marcu zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Suchej Koszalińskiej, prowadzonej przez Stowarzyszenie Rodziców Uczniów Szkoły w Suchej Koszalińskiej. Chcemy zaoferować Państwa dzieciom naukę w szkole przyjaznej uczniom i bezpiecznej. Szkole, w której panuje miła, niemal rodzinna atmosfera.

Sucha Koszalińska to szkoła bezpieczna i przyjazna dziecku!

Szanowni Państwo nasza szkoła przygotowana jest do podjęcia nauki przez dzieci  6-cio letnie. Wyposażona została w potrzebne pomoce. Sala lekcyjna ma wyznaczone miejsca do nauki i zabawy. Zajęcia odbywają się w małych zespołach klasowych. Jesteśmy jedyną szkołą w Gminie, w której dzieci kształcą się dodatkowo  w oparciu o nowoczesne programy multimedialne. Uczniowie mają do nich dostęp przez 24 godz. na dobę. Uczymy  nowocześnie i ciekawie. Prowadzimy bieżące diagnozy postępów każdego dziecka i dostosowujemy program do jego potrzeb. Osiągamy sukcesy sportowe. Dzieci lubią uczestniczyć w zajęciach.

Nasze przedsięwzięcia pozalekcyjne są ciekawą i atrakcyjną formą aktywizującą  zarówno rodziców jak i uczniów.

W naszej szkole dzieje się naprawdę wiele! (szczegóły na naszej stronie (www.spsucha.szkolnastrona.pl). Państwa dziecko ma szansę jako uczeń Szkoły w Suchej Koszalińskiej rozwijać się wszechstronnie przy wsparciu różnorodnych bodźców. Przynajmniej raz w miesiącu dzieci uczestniczą w imprezach  organizowanych w naszej szkole, także i w ten sposób spotykają ciekawych ludzi i rozwijają swoje pasje.

Zapraszam wszystkich  zatroskanych o przyszłość swoich dzieci rodziców, chcących rozwiązać  wątpliwości odnośnie wyboru szkoły.

Z poważaniem:  dyr. szkoły Alicja Dunowska-Jakóbczak

Dokumenty w formacie .pdf do pobrania poniżej !!!!!