Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

Punkt Przedszkolny ,,Muszelki''

Punkt Przedszkolny ,,Muszelki'' będzie czynny już od 1 września 2017 r 
od 8.00 - 13.00

Serdecznie zapraszamy

Czytaj więcej o: Punkt Przedszkolny ,,Muszelki''
Powiększ obraz:

Egzamin na kartę rowerową

22.06. 2017 r., w szkole podstawowej w Suchej Koszalińskiej odbył się egzamin na kartę rowerową. Przepustka do pierwszego ważnego dokumentu uprawniającego do jazdy po drogach publicznych. Młodzi adepci dwukołowca musieli zaliczyć budowę roweru, pierwszą pomoc przedmedyczną, egzamin teoretyczny i praktyczny. Na siedem osób sześć zaliczyło. Świeżo upieczonym młodym rowerzystom życzymy bezpiecznych wakacji na dwukołowcu :) Przeprowadzający egzamin: Sebastian Wroński :)

Czytaj więcej o: Egzamin na kartę rowerową
Powiększ obraz:

Piknikowo z klasą II

Tradycją tej klasy jest wspólny piknik z ogniskiem, tuż przed końcem roku szkolnego. Wszyscy bardzo czekają na ten dzień. I właśnie dziś, korzystając z pięknej pogody, z plecakami pełnymi humoru spełniliśmy jedno z marzeń. Pozostałe , wakacyjne marzenia, zostaną pewnie spełnione z pomocą rodziców. Miłych wakacji dla wszystkich !!!

Czytaj więcej o: Piknikowo z klasą II
Powiększ obraz:

W labiryntach

30 maja uczniowie klas I-III pojechali do Paprot -  miejsca, gdzie smartfony i tablety należy  odłożyć w kąt i gdzie znajduje się gospodarstwo edukacyjne. Edukacyjne, bo gry i zabawy do których zapraszają gospodarze uczą. Uczą sprytu, myślenia, współdziałania w grupie a przede wszystkim bawią i cieszą. 

Czytaj więcej o: W labiryntach
Powiększ obraz:

Skąd się bierze woda w kranie ?

Aby otrzymać odpowiedź na to pytanie uczniowie klas I-III odwiedzili pobliską hydrofornię, która dostarcza wodę mieszkańcom   Suchej Koszalińskiej. Dzięki uprzejmości dyrektora Gminnych Wodociągów  i Kanalizacji w Sianowie pana Aleksandra Janowskiego, mogli zobaczyć  jej wnętrze. 

Czytaj więcej o: Skąd się bierze woda w kranie ?