Sezon 2015/16

Powiększ obraz:

Indywidualnych Mistrzostw Województwa w kategorii żaczek

28 maja 2016r. podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa w kategorii żaczek Wiktoria Huda w parze z Karoliną Łachut z klubu Champion Police wywalczyła brązowy medal w grze podwójnej. W tym turnieju udział brali także Maksym Szłapa-X ind,V w grze podwójnej oraz Weronika Szczerbik- XI ind. Gratulacje!

Tekst i zdjęcia: Daniela Gazicka

ZOBACZ  ZDJĘCIA

Turniej im. Andrzeja Grubby

Reprezentanci szkoły Suchej Koszalińskiej brali udział w Trzebiatowie 18.04.2016 r. w Turnieju Andrzeja Grubby. Był to drużynowy turniej szkół w tenisie stołowym, zespół z Suchej zajął 4 miejsce.

Piotr Bochnacki

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w tenisie stołowym

10 kwietnia w Stepnicy odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa w kategorii Młodziczek i Młodzików. Nasz klub UKS Sucha Koszalińska reprezentowały dwie drużyny. Drużyna dziewcząt w składzie Wiktoria Huda oraz Julia Szuplak zajęła IV miejsce. Drużyna chłopców- Dawid Lichmański, Maksym Szłapa VII. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Trenerka Daniela Gazicka

III miejsce Wiktorii Huda na III WTK Skrzatek w tenisie stołowym

3 kwietnia w  Gimnazjum Gminnym w Sianowie odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Skrzatów/ek oraz II WTK Żaków/czek. Z naszego klubu UKS Sucha Koszalińska startowało 4 zawodników. Wiktoria Huda wywalczyła III miejsce w Skrzatkach. Maksym Szłapa,Dawid LIchmański w Żakach zajęli kolejno 15 ,16miejsce. Weronika Szczerbiak w Żaczkach była 11.

Daniela Gazicka

Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w kategoriach skrzatów i młodzików

28 lutego bieżącego roku tenisiści stołowi z UKS Sucha Koszalińska brali udział w Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w kategoriach Skrzatek, Młodzików i Młodziczek. W kategorii najmłodszej Wiktoria Huda zajęła III miejsce. Natomiast chłopcy, Maksym Szłapa oraz Dawid Dawid Lichmański, uplasowali się w pierwszej 20-stce młodzików naszego województwa . Weronika Szczerbiak zajęła 15 miejsce w młodziczkach. Gratulujemy!

Tekst i foto:Daniela Gazicka