Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015 r. nastąpiła uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego, poprzedzona mszą świętą w tutejszym kościele. Dzień ten był szczególnie uroczysty dla uczniów klasy I naszej szkoły. Bowiem właśnie dzisiaj nastąpiło również pasowanie ich na uczniów. Na uroczystym apelu pani dyrektor Alicja Dunowska-Jakóbczak powitała serdecznie wszystkich uczniów, przybyłych rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości .

ZOBACZ ZDJĘCIA

Następnie Marcin Posmyk, zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Sianów, życzył wszystkim uczniom wielu sukcesów w tym roku szkolnym a ks. Henryk Romanik poświęcił nowe książki pierwszoklasistów. Potem odbyło się przyrzeczenie I klasy, pasowanie ich przez panią dyrektor na uczniów i wręczenie słodkich upominków przez prezesa Stowarzyszenia Rodziców Uczniów Szkoły w Suchej Koszalińskiej Krzysztofa Kuzio. Po oficjalnych uroczystościach wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przeszli do odnowionych sal lekcyjnych a uczniowie klasy pierwszej na słodki poczęstunek przygotowany przez swoich rodziców.

Barbara Szczerkowska