Zakończenie zajęć szkolnych i początek wakacji.

Długo i z tęsknotą oczekiwany dzień nadszedł. 28 czerwca 2013 roku zakończyły się zajęcia lekcyjne we wszystkich szkołach w Polsce. Również u nas, w Suchej Koszalińskiej był to dzień radosny i pogodny. O godzinie 9.30 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta w kościele w Suchej Koszalińskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Następnie wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy spotkali się w szkole – na dużej sali gimnastycznej. Były gratulacje, radość, kwiaty i nagrody z ciężką roczną pracę.Obecny na uroczystości Pan Marcin Posmyk – Burmistrz Miasta i Gminy w Sianowie życzył wszystkim uczniom i nauczycielom miłych, radosnych, oraz bezpiecznych wakacji.Dzień ten był szczególny i ważny dla zarządu Stowarzyszenia Rodziców Uczniów Szkoły w Suchej Koszalińskiej, z jej prezesem Panem Krzysztofem Kuzio na czele. Stowarzyszenie od 1 września 2012 roku jest organem prowadzącym szkołę. Jak widać z sukcesem wywiązuje się ze swoich zadań, o czym świadczą sukcesy szkoły i wykonane na jej terenie inwestycje.