Zakończenie roku szkolnego szóstych klas.

W czwartek 27 czerwca 2013 roku odbył się uroczysty apel z okazji pożegnania szóstoklasistów. W roku szkolnym 2012/2013 w klasie VI uczyło się 6 uczniów. To dla nich młodsi koledzy i koleżanki przygotowali ciekawy program artystyczny. Wiele słów gratulacji i pochwały usłyszeli także rodzice naszych absolwentów. Bez ich ciężkiej pracy i zaangażowania w wychowaniu dzieci niemożliwe byłyby sukcesy uczniów i szkoły.Mięliśmy zaszczyt gościć radnych, sołtysów z okolicznych miejscowości, członków zarządu Stowarzyszenia Rodziców Uczniów Szkoły w Suchej Koszalińskiej – organu prowadzącego szkołę.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Nagrody dla najgrzeczniejszych uczniów w naszej szkole wręczył Pan Kazimierz Kuligowski – członek Rady Miejskiej w Sianowie oraz od wielu lat przyjaciel szkoły. Przybyła do nas także wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Sianowie Pani Irena Banaśkiewicz, która przygotował dla uczniów klasy VI nagrody – niespodzianki oraz życzyła im wielu sukcesów w gimnazjum. Nagrody wręczyli sołtysi: Pan Piotr Chojnacki z Suchej Koszalińskie, Pan Edward Sameryt z Kleszcz i Pan Grzegorz Kowalczyk z Osiek. Nagrody książkowe dla uczniów zakupił i wręczył także Pan Michał Stolarski.

Pani Daniela Gazicka – wychowawczyni klasy szóstej rozdała nagrody i świadectwa szkolne. Natomiast dyrektor szkoły Alicja Dunowska-Jakóbczak życzyła tegorocznym absolwentom wielu sukcesów w dalszej nauce, wytrwałości a przede wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji.