Śniadanie Daje Moc

8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania a od kilku lat w Polsce obchodzony jest pod nazwą Śniadanie Daje Moc. Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

To najlepszy start na nowy dzień. Aby zwiększyć świadomość nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka uczniowie klas 0-III naszej szkoły wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Z przygotowanych przez rodziców produktów powstały ,, zdrowe '' kanapki, które własnoręcznie zrobione niesamowicie smakowały. Wychowawczynie klas O-III bardzo dziękują rodzicom za zaangażowanie i wyposażenie swoich pociech w potrzebne produkty.